Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8333
Stary 09.08.2014, 12:20
No dobrze o tragedii legionistów i ich okrutnej martyrologii kreowanej przez niektóre media napisano (i jeszcze się napisze) wiele. Czas więc o innych sprawach boiskowych.
Muszę przyznać, że już dawno skreśliłem Ruch a oni zameldowali się w decydującej rundzie. Czy stać będzie ich na stawienie czoła mocnym Ukraińcom - piekielnie trudna sprawa...

Legia jedzie zraszać łzami kazachskie stepy, jeśli będą mieć kłopoty to chyba tylko na wyjeździe u siebie powinni klepnąć awans...

Kuchenki dały w palnik z Islandczykami niech dzięki temu żaden z kibiców Amico/Lecha nie będzie miał prawa wypominać nam naszych wpadek... Czas w Poznaniu na Skorżę?
Odpowiedz cytując