Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
8332
09.08.2014, 12:13
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...go-kraju/g86qp
ten smaciarz ma jeszcze czelność wypowiadać się o jakimkolwiek honorze i szacunku
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar