Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8324
Stary 09.08.2014, 10:19
Co za teoria spiskowa dziejów...
Jakoś inne drużyny od dawna nie miały takich problemów z własnej winy i to już od 3 lat.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.
A już ten Twój ostatni postulat to leże i brechtam przed kompem
Odpowiedz cytując