Co za teoria spiskowa dziejów...
Jakoś inne drużyny od dawna nie miały takich problemów z własnej winy i to już od 3 lat.
silver03 napisał(a):

|
Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.
|
A już ten Twój ostatni postulat to leże i brechtam przed kompem
