Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8322
Stary 09.08.2014, 10:13
O tym ze moze byc walek pisano już na forum Celticu przed pierwszym meczem, gdy wspominano ze w Legii gra nieuprawniony zawodnik. Dziwne jest to, ze Bereszynski nie siedzial wtedy nawet na lawie
Odpowiedz cytując