Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8314
Stary 09.08.2014, 09:21
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ponadto pojawiło się już sporo głosów, że owa procedura (nie wpisanie zawodnika zawieszonego na listę) była już wielokrotnie łamana wcześniej (nie tylko przez Legię tym razem), ale jest to pierwszy przypadek kiedy tak naprawdę zwrócono na to uwagę. Można domniemywać, że delegat, Celtic, czy szkocka federacja maczały w tym palce, ale to tylko domniemanie.
Jakieś przykłady ? Bo tak to możesz sobie pisać.
Odpowiedz cytując