frg napisał(a):

Czy może ktoś powiedzieć jak to jest z tym walkoweler do końca? Myślałem, że walkower oznacza odpadnięcie drużyny a nie tylko przegrana w meczu 0-3. Wiele osób pisze jednak, że w dwumeczu było 4-4 (1-4 i 0-3) i legia odpadła bramka na wyjeździe.
przecież gdyby tak było to drużyna, która wygrywa 4:0 nie musiała by jechać na rewanż i ryzykować wyższą przegraną.
Bardzo proszę o sprawdzoną odpowiedź.
|
Tak jak wcześniej pisałem UEFA i w przypadku 5-1 dla Legii w pierwszym meczu i tak poradziłaby sobie. Za nie pojechanie na mecz rewanżowy jest walkower w dwumeczu, a tutaj mogli sobie dobrać środek jaki im pasował. Matematycznie pasował walkower w drugim meczu to go wlepili.