Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27976
Stary 09.08.2014, 08:47
Powiedziałbym, że to nie tyle człowiek służb co mafii. Wspólne obiadki z Wołominem i Pruszkowem nie raz były grane. Rauty z Kwachem i Millerem również.