|
Szczerze mówiąc, jak nie przepadam za Legią, to bardzo szkoda mi przedewszystkim ich kibiców i trochę kopaczy, bo oni nie są niczemu winni- a przeżywać tąką huśtawkę nastojów to nic przyjemnego. "Elka" strasznie dała dupy
szprorson
Nienawidzić?Nie za mocne słowo? Nienawidzić to można sąsiadkę z drugiej strony łąki a nie kibiców klubu z Warszawy...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 09.08.2014 o godz. 08:00.
|