W adekwatnej sytuacji Nasz też by dupy bolały piekły itd.
To że Legia to K... to wiadome ale na .... sie wyzywacie od luzersów i skisłych? To raczej jest zachowanie małych dzieci. Ja tam kibiców Legii nienawidze ale ich też szanuje w końcu polski kibicowski szlak uda im sie od czasu do czasu rozsławić a i kilku wariatów spod znaku nauki jazdy znam i potrafimy razem sie piwac napić a na meczu wyzywać od najgorszych
jebło to jebło na .... drążyć temat...