Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8302
Stary 09.08.2014, 02:19
W adekwatnej sytuacji Nasz też by dupy bolały piekły itd.

To że Legia to K... to wiadome ale na .... sie wyzywacie od luzersów i skisłych? To raczej jest zachowanie małych dzieci. Ja tam kibiców Legii nienawidze ale ich też szanuje w końcu polski kibicowski szlak uda im sie od czasu do czasu rozsławić a i kilku wariatów spod znaku nauki jazdy znam i potrafimy razem sie piwac napić a na meczu wyzywać od najgorszych

jebło to jebło na .... drążyć temat...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując