Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8299
Stary 08.08.2014, 23:28
No i Rumak wyleciał. W sumie zbierało mu się już od dawna. Zazdroszczę tak cierpliwych włodarzy jak w Lechu.

http://w564.wrzuta.pl/audio/1JOPKELX...ie_rumakowanie

Odpowiedz cytując