|
Ale ta UEFA to oszustka.Ta winna temu,sama wpisala bylego Pyrusa na liste rezerwowych
jak sie nie umie odliczac 3 mecze absencjii,to trzeba zap****lac na stepy Kazachstanu
smieszne to jest zwyczajnie
A Legia niech tak nie podskakuje ,za takie WIlno nie spotkala ich sankcja nawet w 10 % ta ktora byla zapowiadana ,....,wywalenie na z pucharow,straty finansowe itd
|