Kolejny ciekawy transfer. Były działacz Samoobrony, czyli partii, która w swoim programie odwoływała się do... socjalizmu

(sic!) tak zaciekle zwalczanego przez Janusza i jego fanatycznych kuców. A, że Samoobronę zakładali ludzie powiązani ze służbami specjalnymi i przez długi czas była, to partia, która była miejscem lądowania spadochroniarzy z SLD? To przecież nie ma znaczenia. Ważne, że będzie orał lewaków i walczył z socjalizmem.
