Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27975
Stary 08.08.2014, 22:45
Kolejny ciekawy transfer. Były działacz Samoobrony, czyli partii, która w swoim programie odwoływała się do... socjalizmu (sic!) tak zaciekle zwalczanego przez Janusza i jego fanatycznych kuców. A, że Samoobronę zakładali ludzie powiązani ze służbami specjalnymi i przez długi czas była, to partia, która była miejscem lądowania spadochroniarzy z SLD? To przecież nie ma znaczenia. Ważne, że będzie orał lewaków i walczył z socjalizmem.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!