Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 08.08.2014, 22:25
Ale dlaczego mamy obracać się na okrągło w karuzeli z polskimi nazwiskami? Poza Polską pracuje dużo dobrych trenerów, którzy może nie załapią się do wielkich klubów, za to są ambitni i z pewnością podjęliby wyzwanie. Czy Petrescu, gdy przychodził do Wisły miał jakieś wielkie osiągnięcia trenerskie? Może i był znanym piłkarzem, ale w Rumunii prowadził przeciętniaka. Ruch też potrafił znaleźć Kociana, który w CV jakiś wielkich osiągnięć nie miał. Z najsłabszego kadrowo reprezentanta w pucharach jakim jest Ruch dotarł do IV rundy eliminacji LE i gra tego zespołu może się podobać. Na ten moment może liga nie za bardzo idzie po ich myśli, ale w Chorzowie już od kilku lat początek i generalnie rundę jesienną mają słabą. Rozkręcają się zwykle na wiosnę.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując