Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7374
Stary 08.08.2014, 21:32
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że nie pojmujesz że ja i wielu innych kibicuje Wiśle Kraków, a nie Wiśle Kraków S.A. Ta jednostka tylko administruje sekcją seniorską piłki nożnej Wisły Kraków.
Do momentu kiedy ta jednostka działa na korzyść Wisły Kraków to ją wspieram. Kiedy działa przeciw to nie ma powodu ich wspierać.
Przyznaje że nie ogarniam twojego kibicowania. Ja kibicuje (po swojemu) drużynie Wisła Kraków. To proste. Kibicuję jak jest dobrze i jak jest źle. Po co to komplikować.
Ok prezes jest be i nie zamierzam go tu bronić. Ale gdzie piłkarze ? gdzie sława i renoma Wisły ? Nie jest powodem do chwały bankructwo i spadek do A klasy dla żadnego klubu więc jak można uważać to za dobre rozwiązanie ?
Czy w A klasie będzie można walić racami we własny stadion ?
Czy w A klasie akcja 1 zł od biletu będzie miała sens ?
Będziecie czuć się zwycięzcami, OK. ale to renoma Wisły ucierpi
a prezes ? .....
wbrew wszystkim waszym opiniom znajdzie pracę może nawet bardziej intratną ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując