|
Uspokujcie sie bo jeszcze nie jest wszystko pewne - wstrzymajcie sie z tym optymizmem- bo jeszcze nie wszystko jest przesadzone a 7egia moze podwojnie na tym " zarobic" . Jesli w lozannie oddadza im wynik to zagraja w 4 rundzie z jakim Mariborem , tak, tak, z jakims Mariborem . DLaczego mogloby tak byc ? bo juz sa kraje ktore mamraja ze ich za surowo ukarano- a i niewierze zeby Platini nie mial w tych komisjach swoich ludzi itp ...po rozmowie z Bonskiem jest wszystko mozliwe- i moga przeforsowac 7egie do 4 rundy i dac im jakies Maribory, bo tak niestety wyglada. Obawiam sie ze im sie smyknie i werdykt bedzie jednak dla nich korzystny ...ale jesli tak by sie stalo - tzn ze jakiekowliek regulaminy, nakazy i inne rzeczy sa bez sensu - skoro mozna je tak latwo omijac ....niestety obawiam sie ze to przejdzie- i Wam bedzie lyso - a im sie upiecze dwomecz z jakimis kolejnymi pasterzami ... z euforia i szyda poczekalbym jednak do srody ...pamietajcie, pokora to dobra rzecz, a szydzenie i smiech z frajerow 10 lecia ( jesli im sie nie uda w Lozannie ) jeszcze dlugo potrwaja ...ale nie dzielcie skory na niedzwiedziu
|