Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8289
Stary 08.08.2014, 21:14
Cytat:
"Dzień po losowaniu UEFA przysyła do klubu faks, informując, którzy piłkarze nie będą mogli wystąpić w kolejnych meczach z powodów dyscyplinarnych. Choć nie pracuję w Legii, to dam sobie rękę uciąć, że taki dokument także wpłynął na Łazienkowską - dodaje Konieczny."
za interia.pl


Dla kibiców Legii dodam, że Marek Konieczny to kierownik Wisły z lat 2000-2007, więc chyba się zna na rzeczy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując