Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8281
Stary 08.08.2014, 20:42
studio napisał(a):Wyświetl post
Beka z Legii Ale to ze ta .....a bereszynska jest powodem tego blamazu jest drugim cudownym prezentem dzis po zwolnieniu konia
Haha tego jeszcze nie grali, kibicLecha/Amiki po tym co pokazał wasz klubik drugi raz z rzędu w pucharach pisze o jakiejś bece
Odpowiedz cytując