Wyświetl pojedynczy post
kws
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8274
Stary 08.08.2014, 18:40
Zelari napisał(a):Wyświetl post
Kolego, chyba się nie do końca rozumiemy, mi nie chodzi o błędy arbitra, tylko o różne tego typu sytuacje gdy komisja ligi zupełnie przypadkowo odwieszała( Wawrzyniak) lub nie zawieszała(Komorowski) w sytuacjach ewidentnych, podczas gdy inni zawodnicy innych klubów byli przez nich za takie czyny karani. Wiadomo gdzie jest siedziba KL, i z jakim klubem sympatyzująi. Zresztą, to że po sytuacji z Wawrzynem zmienił się jej skład o ile dobrze pamiętam, to nie są to bezpodstawne oskarżenia.
Nie przeczę ale jak się to ma do dyskusji o europejskich pucharach ? Nie mogę tego pojąć.
Odpowiedz cytując