Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7368
Stary 08.08.2014, 18:31
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
ps. marzy mi się profesjonalna organizacja klubu i prezes z prawdziwego zdarzenia jak to mają w najlepszym polskim klubie Legii "dwa mecze do fazy grupowej" Warszawa
Najbardziej nienawidzę takiego właśnie pajacowania. Pod każdym niemal względem (wizerunkowo, finansowo, sportowo, strukturalnie, marketingowo) Legia odjechała nam przez te kilka lat w sposób wręcz przerażający. Dali dupy zatrudniając na odpowiedzialnym stanowisku osoby "z rozdzielnika" (bo kobieta i murzyn).
A teraz zastanówmy się, jak by to wyglądało u nas.
Mamy lepszy sztab? My nawet fizjologa nie mamy, bo to oszczędność!

Oni dali dupy, ale się z tego podniosą, bo mają bardzo solidne fundamenty. Ot, zatrudnią kogoś komu będzie się chciało przeczytać regulamin na odpowiednim stanowisku.

Możemy napierdalać z Legii, że im z dachu cieknie, ale sami mieszkamy w szałasie z realną perspektywą przesiadki na kartonowe pudło. A wiesz co jest najlepsze? Że to jest naturalna konsekwencja panującego u nas od kilkunastu lat burdelu. Dopóki Cupiał "smarował", jakoś się to jeszcze kręciło. Kiedy przestał, wyszło że jesteśmy tylko "klubem pozornym", że sparafrazuję klasyka.

My nawet nie umiemy wprowadzić internetowej sprzedaży biletów. Znaczy była, ale wadliwa, a obecnie jest nowa, ale niedziałająca.

Może minąć naprawdę sporo czasu, zanim będziemy mieli takie problemy jak Legia. Na razie nie dotyczą nas zawodnicy wchodzący z ławki (bo jej zwyczajnie nie mamy) i jakiekolwiek eliminacje do pucharów (w jedynym do którego się nadajemy, czyli Pucharze Polski gramy z automatu, a i tak pewnie niezbyt długo).

Proponuję więc jednak nie śmiać się z Legii zbyt głośno, bo jest to śmiech żebraka, że komuś w mercu szybę potłukli. Stać go było na merca, stać go pewnie na szybę, a my nadal będziemy grzebać w śmietniku.
O, właśnie, przyjechali może jacyś studenci albo murzyni na testy (ideał Jacka - student z Afryki)? W końcu weekend...
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
ps2. z powyższej rozmowy widzę, że nie da prowadzić normalnego dialogu, bez próby udowodnienia, kto w teorii ewolucji stąpa po ziemi, a kto jeszcze z drzewa nie zszedł?
Z mojej perspektywy, to możecie sobie chodzić po drzewach, jak długo nie obrzucacie tych na dole fekaliami
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2014 o godz. 18:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując