|
Celtic najsłabszy od wielu lat, natomiast w polskich mediach wygląda na to że Legia wygrała wysoko z Realem Madryt dodając przy tym że to najlepszy zespół od 18 lat... Już nawet nie wspominam wygranej Wisły z Barceloną... To tak propo że o nas już dawno zapomnieli, dzięki JACEK
|