Wyświetl pojedynczy post
Zelari
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 08.08.2014, 17:59
kws napisał(a):Wyświetl post
O jakim Fair Play ty mówisz ? Błędy arbitra, to brak naszego Fair Play ?

A PAO jak grało z Wami to była sprawiedliwość ? No skoro UEFA tak karci za rozgrywki krajowe, to co zrobiliście w lidze że was arbiter wyrzucił ?

Przecież w tym meczu nie zasłużyliście, ale skoro was wyrzucił, to nie pozostaje mi nic innego jak przyznać mu rację - widocznie należało Wam się.

Naprawdę, dyskusja idzie w dziwnym kierunku...

Jasne macie racje, debile u nas pracują - jak mogli to spartolić, tak jesteśmy sobie winni - kibicowsko napewno nie, bo nie było dymu (a teraz o dziwo pewnie będzie) - organizacyjnie (pracownicy klubu, od prezesa aż po wysyłającą faks do uefa)należy nam się kara.
(Napinka po Legia - Celtic 6:1, nie może być karana; tylko głupi by się nie cieszył )
Kolego, chyba się nie do końca rozumiemy, mi nie chodzi o błędy arbitra, tylko o różne tego typu sytuacje gdy komisja ligi zupełnie przypadkowo odwieszała( Wawrzyniak) lub nie zawieszała(Komorowski) w sytuacjach ewidentnych, podczas gdy inni zawodnicy innych klubów byli przez nich za takie czyny karani. Wiadomo gdzie jest siedziba KL, i z jakim klubem sympatyzująi. Zresztą, to że po sytuacji z Wawrzynem zmienił się jej skład o ile dobrze pamiętam, to nie są to bezpodstawne oskarżenia.
Odpowiedz cytując