Awe napisał(a):

Nie sądziłem, że ze strony Legii będą padać aż tak bezczelne słowa po tym gdy ktoś "ocenił" ich zgodnie z przepisami. Widać różne decyzje Komisji Legii mocno ich rozbestwiły. Ten komunikat SKLW to jest jakiś kabaret. Jeszcze ten ton w stylu, że UEFA uparła się na Legię i kolejny raz ich przekręciła.
To, że regulamin jest kosmicznie zły i za małe przewinienie przyznaje taką karę to jedno ale mówienie, że ktoś jest nie fair play bo ukarano go w 100% zgodnie z regulaminem to drugie...
|
Dokładnie. To jest ich puchar, ich zasady. Nikt nie każe im grać w turniejach organizowanych przez UEFA.
Co innego, że ten zapis w regulaminie jest pozbawiony ducha sportu, ale cóż. Takie życie.