kws napisał(a):

...ale co ma liga polska do rozgrywek europejskich ludzie, domagajcie się sprawiedliwości w pzpn, jak uważacie że was arbiter skrzywdził, co ma do tego uefa ?
Już to pisałem....czyli jest tak: my okradamy was, a nas szkoci.
W takim razie, w kolejnym meczu, ktory wygramy dzieki arbitrowi nie macie prawa protestowac, bo za rok oddamy to komus w eliminacjach lm.....co za brednie.
|
Mi chodziło tylko o to, że Ci którzy nigdy nie byli fair play wobec innych, nagle sami domagają się sprawiedliwego traktowania.