Wyświetl pojedynczy post
Zelari
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8255
Stary 08.08.2014, 16:45
kws napisał(a):Wyświetl post
...ale co ma liga polska do rozgrywek europejskich ludzie, domagajcie się sprawiedliwości w pzpn, jak uważacie że was arbiter skrzywdził, co ma do tego uefa ?

Już to pisałem....czyli jest tak: my okradamy was, a nas szkoci.

W takim razie, w kolejnym meczu, ktory wygramy dzieki arbitrowi nie macie prawa protestowac, bo za rok oddamy to komus w eliminacjach lm.....co za brednie.
Mi chodziło tylko o to, że Ci którzy nigdy nie byli fair play wobec innych, nagle sami domagają się sprawiedliwego traktowania.
Odpowiedz cytując