Grisza1 napisał(a):

|
Pytanie: Czy Bereszyński będzie mógł grać z Kazachami? Czy zweryfikowany na walkower mecz z Celtikiem, w którym wystąpił zalicza się mu na poczet kary?
|
W pierwszym meczu na pewno nie bedzie mogł, Legia dostała swoja kare a Bereszynski swoja - czyli zawieszenie na to spotkanie.
Vrdoljak - to niesprawiedliwe. / Wystarczyło wykorzystac przynajmniej jednego karnego i by nie było tematu