silver03 napisał(a):

|
Smokowski właśnie powiedział, że jeśli Legia odpadnie z Aktobe to jej budżet nie będzie się domykał na kwotę 13mln zł.
|
To jest mniej więcej budżet na poziomie Ruchu Chorzów, więc i z takimi pieniędzmi można godnie sie prezentować w europejsskich pucharach