|
Chciałbym teraz usłyszeć jak wszyscy Ci co krzyczeli że Legia to 'najlepiej zorganizowany klub w Polsce' odszczekują te słowa, powiedzcie mi jak absurdalne były tego typu stwierdzenia, skoro owy klub zalicza w przeciągu całego roku DRUGI walkower? To jest ta fachowa organizacja? Przypomina mi się sytuacja z nami sprzed meczu z Apoelem, byliśmy dokładnie tak samo wychwalani jak to u nas nie jest wspaniale, a w jakiej sytuacji jest dziś nasz klub?
|