Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7365
Stary 08.08.2014, 16:10
A czy my naprwdę musimy ten "reset" testować na sobie?
Czy bardziej "nie lubimy" Bednarza czy bardziej kibicujemy drużynie? To byłaby ciekawa ankieta btw.
Bednarz to przykrywka walki o władzę, a tą o ile mi wiadomo Cupiał dzieli się niechętnie...
c.d.n.
Odpowiedz cytując