Blaszczu16 napisał(a):

Skąd ta pewność, żeby awansowali do LM. Nie ma podstaw by twierdzić ze 100% pewnością że stracili kilkadziesiąt mln zł. 4. rundę jeszcze mieli.
|
Czytaj ze zrozumieniem bo właśnie o tym pisałem, podkreślając że może pozbawić a nie że pozbawiło.
Faktycznie niektórzy tak się zachowują jak by LM już była.
Swoja drogą jestem pełen podziwu dla naszych k.drużyny że nigdy nie przejechali się na kartkach - przy Legii jesteśmy pro
