Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8246
Stary 08.08.2014, 16:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność, żeby awansowali do LM. Nie ma podstaw by twierdzić ze 100% pewnością że stracili kilkadziesiąt mln zł. 4. rundę jeszcze mieli.
Czytaj ze zrozumieniem bo właśnie o tym pisałem, podkreślając że może pozbawić a nie że pozbawiło.
Faktycznie niektórzy tak się zachowują jak by LM już była.
Swoja drogą jestem pełen podziwu dla naszych k.drużyny że nigdy nie przejechali się na kartkach - przy Legii jesteśmy pro
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując