Cytat:
0 22 napisał(a):
W Warszawie nie ma płaczu. Jest w....ienie i chęć odwetu. Będzie pielęgnowana przez rok. A jak będzie trzeba to dłużej. Jazda z ....ami.
Zapraszamy UEFA na finał do Warszawy w 2015
Chęć odwetu ? Za co ? ...
|
Jak to za co? Saganowski też sądził że dla nich nagną przepisy, w końcu w Polsce taka sytuacja była by nie do pomyślenia.
A podobno obleśnego nie wpuścili na sale gdzie obradowali. Nie wiecie czy to wynika z przepisów, czy po prostu "za wygląd"