Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8245
Stary 08.08.2014, 16:00
Cytat:
0 22 napisał(a):
W Warszawie nie ma płaczu. Jest w....ienie i chęć odwetu. Będzie pielęgnowana przez rok. A jak będzie trzeba to dłużej. Jazda z ....ami.

Zapraszamy UEFA na finał do Warszawy w 2015


Chęć odwetu ? Za co ? ...
Jak to za co? Saganowski też sądził że dla nich nagną przepisy, w końcu w Polsce taka sytuacja była by nie do pomyślenia.
A podobno obleśnego nie wpuścili na sale gdzie obradowali. Nie wiecie czy to wynika z przepisów, czy po prostu "za wygląd"
Ostatnio edytowane przez Janusz : 08.08.2014 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując