Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8242
Stary 08.08.2014, 15:58
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Teraz mozemy doceniac czesty brak zmian podczas meczow w wykonaniu naszego Smudzinio...
Naturalnie kibicowalem Celtikowi w tym dwumeczu ale decyzje uefa uwazam za sqrwys***o... wynik rzecz swieta!!! 5 minut kopacza w skali 186minut calego dwumeczu jest niczym.NIe mozna przystawac na uklady w mafijnej federacji..
S....ysyństwem jest wystawienie zawodnika zawieszonego za kartki. I tyle.

Przytaczam wpis kolegi wyżej
"Art. 21 ust. 2 Regulaminu dyscyplinarnego UEFA (wersja na 2014 rok) stanowi, że jeśli zawodnik, na którego nałożona została kara dyscyplinarna, wystąpi w meczu (po angielsku „participates in the match”), to jest bezwarunkowo orzekany walkower. Art. 21 ust. 4 lit a. stanowi, że walkower wynosi 3-0 na niekorzyść drużyny, która dopuściła się przewinienia."

I przestańcie .......ić matołki. Tacy z was obrońcy prawa na stadionie popierając Jacusia(mówię do niektórych) a w stosunku do polskich drużyn nagle mówią: co tam prawo i żądamy przywilejów dla polskich klubów! HIPKORYCI! Jesteście jak banda Gejów z Grodzkim i Biedroniem na czele , którzy propagują za tym, aby jednych traktować na specjalnych warunkach niż innych. Komuna już minęła! Stało się koniec. Ból dupy na twetera wylewać
Ostatnio edytowane przez palikot : 08.08.2014 o godz. 16:03.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując