Glazik napisał(a):

Teraz mozemy doceniac czesty brak zmian podczas meczow w wykonaniu naszego Smudzinio... 
Naturalnie kibicowalem Celtikowi w tym dwumeczu ale decyzje uefa uwazam za sqrwys***o... wynik rzecz swieta!!! 5 minut kopacza w skali 186minut calego dwumeczu jest niczym.NIe mozna przystawac na uklady w mafijnej federacji..
|
S....ysyństwem jest wystawienie zawodnika zawieszonego za kartki. I tyle.
Przytaczam wpis kolegi wyżej
"Art. 21 ust. 2 Regulaminu dyscyplinarnego UEFA (wersja na 2014 rok) stanowi, że jeśli zawodnik, na którego nałożona została kara dyscyplinarna, wystąpi w meczu (po angielsku „participates in the match”), to jest bezwarunkowo orzekany walkower. Art. 21 ust. 4 lit a. stanowi, że walkower wynosi 3-0 na niekorzyść drużyny, która dopuściła się przewinienia."
I przestańcie .......ić matołki. Tacy z was obrońcy prawa na stadionie popierając Jacusia(mówię do niektórych) a w stosunku do polskich drużyn nagle mówią: co tam prawo i żądamy przywilejów dla polskich klubów! HIPKORYCI! Jesteście jak banda Gejów z Grodzkim i Biedroniem na czele

, którzy propagują za tym, aby jednych traktować na specjalnych warunkach niż innych. Komuna już minęła! Stało się koniec. Ból dupy na twetera wylewać