Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7362
Stary 08.08.2014, 15:35
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Całkowicie poprę Kominka. Śląsk to nie Kraków - tam przynależność TERYTORIALNA i KULTUROWA odgrywa kluczową rolę. Im jest zdecydowanie łatwiej, nie trudniej.
i co to zmienia. To kominek poruszył sprawę Śląska, nie ja. Nasz upadek byłby trudny dla wielu kosmitów i pikników, ale jeśli byśmy wrócili na szczyt to wielu z nich także by wróciło.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
To tówj autosrki pomysł na potzeby tej dyskusji czy zasłyszana ze źródeł blizszyczh SKWK?
To byłaby optymalna sytuacja, lecz mało prawdopodobna. Widząc jak sprawnie działają osoby, które mają doświadczenie w biznesie w zarządzie TS, to jestem pewien że taki zarząd byłby najlepszym zarządem w czasach "Telefonikowych".
Odpowiedz cytując