Lukasz napisał(a):

|
Całkowicie poprę Kominka. Śląsk to nie Kraków - tam przynależność TERYTORIALNA i KULTUROWA odgrywa kluczową rolę. Im jest zdecydowanie łatwiej, nie trudniej.
|
i co to zmienia. To kominek poruszył sprawę Śląska, nie ja. Nasz upadek byłby trudny dla wielu kosmitów i pikników, ale jeśli byśmy wrócili na szczyt to wielu z nich także by wróciło.
Lukasz napisał(a):

To tówj autosrki pomysł na potzeby tej dyskusji czy zasłyszana ze źródeł blizszyczh SKWK?
|
To byłaby optymalna sytuacja, lecz mało prawdopodobna. Widząc jak sprawnie działają osoby, które mają doświadczenie w biznesie w zarządzie TS, to jestem pewien że taki zarząd byłby najlepszym zarządem w czasach "Telefonikowych".