Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8230
Stary 08.08.2014, 15:05
wwf napisał(a):Wyświetl post
Jak znam życie to Celtic jeszcze awansuje do Ligi mistrzów. Dla nich to będzie dar od losu i do meczy z Mariborem pewnie podejdą troszkę inaczej niż do Legii. A jak tak jeszcze wyjdą z grupy to dopiero będzie płacz w Warszawie.
W Warszawie nie ma płaczu. Jest w....ienie i chęć odwetu. Będzie pielęgnowana przez rok. A jak będzie trzeba to dłużej. Jazda z ....ami.

Zapraszamy UEFA na finał do Warszawy w 2015
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując