wwf napisał(a):

|
Jak znam życie to Celtic jeszcze awansuje do Ligi mistrzów. Dla nich to będzie dar od losu i do meczy z Mariborem pewnie podejdą troszkę inaczej niż do Legii. A jak tak jeszcze wyjdą z grupy to dopiero będzie płacz w Warszawie.
|
W Warszawie nie ma płaczu. Jest w....ienie i chęć odwetu. Będzie pielęgnowana przez rok. A jak będzie trzeba to dłużej. Jazda z ....ami.
Zapraszamy UEFA na finał do Warszawy w 2015
