Grantar napisał(a):

|
Może wielki informatyk się tu pochwali swoim wkładem ?
|
Mój wkład to moja prywatna sprawa i na pewno nie będę się z niego tłumaczył internetowym błaznom. Dokładnie Ci napisałem dlaczego ustawiłem Cię do kąta, więc nie udawaj (?) idioty.
Więc tak, to jest Wisła i nikt tego nie neguje. To nie znaczy jednak, że pod jej szyldem można pluć na kibiców, a jak się zacznie ziemia spod nóg obsuwać to używać herbu (S.A.) jako tarczy.
Chcą naprawić sytuację - Bednarz musi zapłacić za to co zrobił. Nie odpowiada im takie rozwiązanie - niech ruszą dupę zapełniać stadion elitą. Mam dać odpowiednie cytaty z wypowiedzi Jacusia? Przestały nagle być aktualne? Bo jakoś nie słyszałem, żeby za nie przeprosił ani się z nich wycofał. Co i tak niczego w ostatecznym rozrachunku by nie zmieniło.
Bednarz jest skończony. Jeżeli w klubie chcą się kurczowo go trzymać, to może pociągnąć ich ze sobą na dno.