Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7356
Stary 08.08.2014, 14:44
Cytat:
Kominek na Śląsku masz kilkanaście klubów, u nas 2 (. U nas kibice nie porzucą Wisły, co innego pikniki i kosmici. Ale ich nie szkoda, znów przyjdą jak będziemy na szczycie.
Pikniki, kosmici ?

Taką masz nadzieję. Chciałby żeby tak było. Twardy trzon kibicowski to jakieś 2-3 tys. Z tymi co z różnych powodów kibicują a nie chodzą to max 5 tys. Jeśli te naście lat temu zamiast u nas sponsor pojawiłby się Cracovii to teraz oni by mieli duży stadion i mieliby znacznie więcej kibiców.

Nic nie jest dane raz na zawsze. Pewnie że od zawsze na zawsze. Tylko popatrz ile ludzi chodzi mimo że jest protest na kosza jak długo zbierane są pieniądze na muzeum.
Fajnie żyć w poczuciu siły ale rzeczywistość jaka jest taka jest
Odpowiedz cytując