Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8223
Stary 08.08.2014, 14:34
Trzech winnych całego zamieszania - klub, prezes, Vrdoljak za 2 niewykorzystane karne. I jeszcze nieuprawniony Bereszynski w Lechu maja pewnie teraz niezła polewke Legia zabrała im Beresia a teraz po zamieszaniu z jego osoba nie bedzie LM.

A co do Ruchu jeszcze moze sie skonczyc tak jak z Pilznem bo Metalist to dobra druzyna. Bedzie ciezko o awans ale jakies szanse zawsze sa
Odpowiedz cytując