|
Trzech winnych całego zamieszania - klub, prezes, Vrdoljak za 2 niewykorzystane karne. I jeszcze nieuprawniony Bereszynski w Lechu maja pewnie teraz niezła polewke Legia zabrała im Beresia a teraz po zamieszaniu z jego osoba nie bedzie LM.
A co do Ruchu jeszcze moze sie skonczyc tak jak z Pilznem bo Metalist to dobra druzyna. Bedzie ciezko o awans ale jakies szanse zawsze sa
|