Wyświetl pojedynczy post
kws
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8221
Stary 08.08.2014, 14:29
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Jest tylko jeden problem.....komu ten los oddał, Wam czy Szkotom ? Naprawdę, sądziłem że można tu prowadzić z Wami dyskusję na poziomie. Myślicie ?

Nie lepiej, aby w lidze Wam oddali sędziowie ?
Odpowiedz cytując