vabanq napisał(a):

|
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
|
Jest tylko jeden problem.....komu ten los oddał, Wam czy Szkotom ? Naprawdę, sądziłem że można tu prowadzić z Wami dyskusję na poziomie. Myślicie ?
Nie lepiej, aby w lidze Wam oddali sędziowie ?