kws napisał(a):

Skoro my z nimi wygraliśmy 6:1, a z Wami ...5:0 w maju to gdzie Wy byście byli na takim rysunku ?
Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem
|
Mnie to np smieszy hahaha, i nikt mi tego nie odbierze...
Moglibyscie wygrac nawet 20:0 ale koniec koncow to to oni graja dalej.