Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8220
Stary 08.08.2014, 14:29
kws napisał(a):Wyświetl post
Skoro my z nimi wygraliśmy 6:1, a z Wami ...5:0 w maju to gdzie Wy byście byli na takim rysunku ?

Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem

Mnie to np smieszy hahaha, i nikt mi tego nie odbierze...

Moglibyscie wygrac nawet 20:0 ale koniec koncow to to oni graja dalej.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując