krwawy napisał(a):

Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower.
|
Nic nie będzie śmieszniejsze niż Wasze obecne frajerstwo: prowadzić 6:1 w dwu meczu i 4 minuty przed końcem wprowadzić Bereszyńskiego - co bardziej absurdalnego można sobie wyobrazić?