Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kws
Member
Od: 10.2011
Offline
#
8216
08.08.2014, 14:26
dzollo
napisał(a):
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha
Skoro my z nimi wygraliśmy 6:1, a z Wami ...5:0 w maju to gdzie Wy byście byli na takim rysunku ?
Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem
kws
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kws
Znajdź inne posty napisane przez kws