Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8214
Stary 08.08.2014, 14:24
Cytat:
Po takim czymś to nawet śmiać mi się z Legii nie chce. Tak zgolić frajerów z celticu a potem dostać w ryj przy zielonym stoliku to tragedia :/ Szczególnie, że kiedyś tam jacyś Węgrzy czy Bułgarzy w podobnej sytuacji dostali tylko karę finansową.
Obleśny prezes prawnik dał du.y, widać za głupi jest. Przecież on jako prawnik który zrobił karierę (na plecach dziadka dziekana prawa UW, ale zawsze) na pewno nie raz wygrywał z tymi co "mieli racje" ale mieli tez prawników z mniejszymi układami. Powinien zrozumieć. Nowoczesny futbol polega nie tylko na grze w piłkę ale na odnowie biologicznej, wykorzystaniu osiągnięć medycyny, organizacji klubu, marketingu, i milionie różnych kwestii. Legia wyraźnie nawaliła.
A Bułgarom nie dali walkowera tylko kare finansową bo tam zagrał gościu nie wpisany na listę a nie zawieszony za kartki. Coś jak złapią faceta w samochodzie co nie miał nigdy prawka, a jak złapią takiego co ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Cytat:
vabanq
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Po 2gie Legia jest sama sobie winna; to nie uefa dala dupy tylko legia. uefa mogla ta sytuacje odpowiednio zinterpretowac, ale zinterpretowali przepisy- a wg. nich w takiej sytuacji decyzja moze byc jedna-walkower. I oczywiwscie tez uwazam, ze to nie idzie z duchem sportu, ale coz, taki mamy klimat. ...
A po 3- za pyche i nastawienie legionistow w nasza strone wypada mi tylko napisac: HAHAHA.
W pełni się zgadzam
Odpowiedz cytując