domin_czyzyny napisał(a):

|
to ja proponuję Legi, aby poleciła go do UEFA i niech reprezentuję UEFE w tej sprawie ;-) Wtedy może Legi się uda ;-)
|
Słyszałem, że jest opcja z Łysym, ale w zamian my przyjść Miklas do Was.
Bierzecie ? (Wiem, Miklasa nie znacie, więc pewnie powiecie: a i owszem)