Wyświetl pojedynczy post
kws
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8208
Stary 08.08.2014, 14:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
to ja proponuję Legi, aby poleciła go do UEFA i niech reprezentuję UEFE w tej sprawie ;-) Wtedy może Legi się uda ;-)
Słyszałem, że jest opcja z Łysym, ale w zamian my przyjść Miklas do Was.

Bierzecie ? (Wiem, Miklasa nie znacie, więc pewnie powiecie: a i owszem)
Odpowiedz cytując