Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8204
Stary 08.08.2014, 13:53
Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower.
Odpowiedz cytując