domin_czyzyny napisał(a):

|
Fialo, ale gdyby UEFA ukarała kibiców za racowisko, sektorówkę, itp. to ruzumiałbym solidarność w tym zakresie. Ale na litość boską, tu chodzi o sprawy działaczy, a nie kibiców. cweLe i tyle.
|
Pół żartem, pół serio... to skoro wy tez cierpicie za zatrudnionych w klubie działaczy (jednego konkretnie):
My mamy się cieszyć, czy wam współczuć z tego powodu ?
Masz racje, dobrze wam, bo to wasz właściciel go zatrudnił, a nie kibice (wtedy bym współczuł).
Poważnie:
To zawsze są sprawy kibiców, bo oni dostają najbardziej. Piłkarz ma taką kasę, ze i tak go nie boli ten brak LM, więc mijasz się z prawdą.
Za błędy działaczy płacicie tez wy....prawda czy nie ?