Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8195
Stary 08.08.2014, 13:24
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
i to tyle w temacie
tyle, że jak UEFA chciała od nich oświadczenie, że nie będą się odwoływać od ich decyzji (nakładającej tylko karę finansową dla Legi) to już nie byli tacy chętni. Zresztą byliby głupi, gdyby to zrobili. Byli dalej w grze o LM, dalej mieli szanse na wiele milionów euro z tytułu gry w LM.
Odpowiedz cytując