brylant17 napisał(a):

tyle, że jak UEFA chciała od nich oświadczenie, że nie będą się odwoływać od ich decyzji (nakładającej tylko karę finansową dla Legi) to już nie byli tacy chętni. Zresztą byliby głupi, gdyby to zrobili. Byli dalej w grze o LM, dalej mieli szanse na wiele milionów euro z tytułu gry w LM.