Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8193
Stary 08.08.2014, 13:20
fialo napisał(a):Wyświetl post
Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!
Fialo, ale gdyby UEFA ukarała kibiców za racowisko, sektorówkę, itp. to ruzumiałbym solidarność w tym zakresie. Ale na litość boską, tu chodzi o sprawy działaczy, a nie kibiców. cweLe i tyle.
Odpowiedz cytując