fialo napisał(a):

Posłuchaj pajacu z Barcelony.
Against Modern Football. Fuck UEFA.
Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.
Fuck UEFA!
|
Fialo, ale gdyby UEFA ukarała kibiców za racowisko, sektorówkę, itp. to ruzumiałbym solidarność w tym zakresie. Ale na litość boską, tu chodzi o sprawy działaczy, a nie kibiców. cweLe i tyle.