fialo napisał(a):

Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.
Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.
Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.
|
Żądałbym wówczas głowy/głów wszystkich osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy oraz pozew do sądu za spowodowanie strat klubu.
PS. skoro tak Ci ich szkoda, wyrób kartę kibica L, a następnie kup karnet.