Yossarian napisał(a):

To sie k.u.r.w.a potnij, a potem jakis list kondolencyjny wystosuj.Adres to Lazienkowska 3 ,w-wa,kodu nie pamietam.
Js p.i.e.r.d.o.l.e ,skad sie takie becwaly biora ?!!!
|
Posłuchaj pajacu z Barcelony.
Against Modern Football. Fuck UEFA.
Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.
Fuck UEFA!