Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
manolo1906
Member
Od: 04.2011
Offline
#
8185
08.08.2014, 13:10
Kiedyś Franek Smuda mówił, że baba w klubie przynosi pecha, a my zamiast tę mądrość sobie przyswoić, robiliśmy z niego durnia… - z weszło
manolo1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manolo1906
Znajdź inne posty napisane przez manolo1906