fialo napisał(a):

Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.
Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.
Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.
|
To sie k.u.r.w.a potnij, a potem jakis list kondolencyjny wystosuj.Adres to Lazienkowska 3 ,w-wa,kodu nie pamietam.
Js p.i.e.r.d.o.l.e ,skad sie takie becwaly biora ?!!!