Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8184
Stary 08.08.2014, 13:04
fialo napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.
To sie k.u.r.w.a potnij, a potem jakis list kondolencyjny wystosuj.Adres to Lazienkowska 3 ,w-wa,kodu nie pamietam.

Js p.i.e.r.d.o.l.e ,skad sie takie becwaly biora ?!!!
Odpowiedz cytując