Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
8183
08.08.2014, 13:00
Za wszystkie przekrety z Polskiej Lidze. Karma wrocila. Zbiorczo za wszystko. (L)oosers
Rozjechanie Celticu i brak awansu
Odpadniecie gorszym bilensem bramek przy niewykorzystanych 2 karnych.
Cieniusi przeciwnik w nastepnej rundzie
KUMULACJA !!!
Ostatnio edytowane przez mic : 08.08.2014 o godz. 13:05.
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic